Windykator – zapowiedź nowej funkcji

Dzień dobry!

Najbliższa aktualizacja programu Windykator będzie zawierać kilka nowych funkcji. Jedną z nich jest generowanie powiadomień SMS do harmonogramów ratalnych. Czytaj dalej

Nowa opcja jest dostępna w menu “Dodatki->Obsługa SMS-> Raty SMS”.

W wyświetlonym oknie wskazujemy jaki szablon ma być użyty jako przypomnienie, a jaki jako informacja po terminie. Podajemy ponadto zakres dni jakie mają być brane pod uwagę przy generowaniu przypomnień. Możemy też ustawić dodawanie czynności do sprawy gdy utworzony jest automatyczny SMS.

W przypadku powiadomienia o zbliżającym się terminie płatności, wiadomości SMS wygenerują się do wszystkich niezapłaconych rat z terminem dzisiejszym oraz przyszłym – maksyalny termin to “dziś + wartość pola [Maksymalna ilość dni przed terminem raty]”.

Dla powiadomień z informacją o braku spłaty, wiadomości zostaną wygenerowane dla niespłaconych rat z terminem minionym między [Maksymalna ilość dni po terminie raty] a [Minimalna ilość dni po terminie raty].

Smsy są generowane, gdy dłużnik ma ustawione zezwolenie na wysyłkę SMS i podany nr telefonu GSM. Wygenerowane SMS można zobaczyć i wysłać z poziomu listy SMS. Można wygenerować oddzielnie SMS z przypomnieniem terminu, jak i informacją po terminie.

Szablony do rat, oprócz standardowych zmiennych, mają dodatkowe dedykowane zmienne, które są uzupełniane w momencie generowania SMS:

  • <<dataRaty>> – termin płatności raty
  • <<kwotaRaty>> – kwota raty
  • <<nrSprawy>> – numer sprawy
  • <<drachunekBank>> – rachunek bankowy dłużnika (z danych w słowniku, nie ze sprawy)
  • <<wrachunekBank>> – rachunek bankowy wierzyciela (z danych w słowniku, nie ze sprawy)

Nowa wersja programu już wkrótce.

Więcej informacji o programie Windykator

Powiązane

Archiwum

Dane kontaktowe

Targowa 18 / 921, 25-520 Kielce

+48 41 343 00 30 +48 512 181 581 info@antcom.pl

W dni robocze: 9:00 - 16:00

Copyright 2019-2024 AntCom Software ©  All Rights Reserved