Rozwiązania dedykowane

Integracje między systemami, aplikacje Android, programy okienkowe i strony internetowe opracowane specjalnie dla Ciebie

Potrzebujesz narzędzia? Stworzymy go dla Ciebie!

Jesteśmy dla Ciebie

Jeśli potrzebujesz dedykowanych narzędzi, zaprojektowanych i dostosowanych specjalnie pod Twoje potrzeby jesteśmy dla Ciebie. Nasze wieloletnie doświadczenie, operowane wieloma technologiami pozwala nam stworzyć praktycznie każde narzędzie.

Technologie, w których pracujemy

Proces realizacji

Pozwól nam działać

Pomysł

Twój pomysł przełożymy na najnowszą technologię

Projektowanie

Zaprojektujemy struktury wewnętrzne programu oraz łatwy interfejs użytkownika. Wszystko po to aby efekt końcowy spełniał Twoje oczekiwania

Wdrożenie

Gotowy produkt zainstalujemy u Ciebie

Nasze przykładowe realizacje

Program dla Chwilówek

Dla naszego klienta z branży pożyczkowej, stworzyliśmy od podstaw system do zarządzania wielooddziałowym przedsiębiorstwem. System zintegrowany z programem Windykator.

Windows, Delphi, MSSQL

Windykator terenowy

Dla naszego klienta stworzyliśmy dedykowaną aplikację na Android, która wspomaga windykatorów terenowych. W pełni zintegrowana z naszym programem do windykacji Windykator.

Android, Xamarin, WebService, MSSQL

GDS Offer Designer

Strona www stworzona aby wspomóc kasjerów lotniczych, którzy używają w swej pracy systemów rezerwacji GDS do ofertowania lotów.

ASP.NET, C#, HTML, MySQL, SQLServer

Integracje SMS

Integracja z serwisami do masowej wysyłki wiadomości tekstowych SMS: SMSAPI, SerwerSMS. Integracja m. in. w programach Windykator, Moja Pizzeria.

Delphi, C#, JSON, XML

Ocena ryzyka

Dla naszego klienta z branży dystrybucji paliw, stworzyliśmy program do oceny ryzyka współpracy handlowej z kontrahentami. Program ponadto pilnuje ważności wymaganych prawem dokumentów pojazdów i uprawnień kierowców.

Windows, Delphi, MSSQL

ePanel Windykator

Strona internetowa dedykowana dla programu Windykator

ASP.NET, C#, MSSQL

Invoice&CRM

Stworzony na własne potrzeby program do zarządzania bazą klientów, fakturami, powiadomieniami e-mail wraz z ewidencją połączeń telefonicznych importowanych z telefonów Android.

Windows, Delphi, MSSQL (cloud)

Integracja dlugi.info

Integracja serwisu dlugi.info z programem Windykator, w celu publikacji danych w serwisie o niezapłaconych fakturach.

Delphi, XML