Eyeguard

Zadbaj o swoje oczy w trakcie pracy przy komputerze

EyeGuard - Co to jest?

Długotrwała praca przy komputerze niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie. Dotyczy to naszych mięśni, stawów ale i także naszych oczu. Często zdarza się, że zajęci zawodowymi obowiązkami zapominamy zrobić nawet krótką przerwę, by nasze oczy mogły odpocząć.

EyeGuard to program, który zadba o Twoje oczy! Aplikacja przypomina o niezbędnych przerwach w pracy przed monitorem. Pilnuje za nas, abyśmy nie przemęczali zbytnio naszego narządu wzroku.

Jak działa?

Program EyeGuard co określony okres czasu wyświetla okno z komunikatem o konieczności odpoczynku. Informacja z przypomnieniem zrobienia sobie przerwy wyświetlana będzie tak długo, jak długo trwać ma przerwa. Dzięki temu, pozwalamy naszym oczom i naszemu ciału na krótki - ale niezbędny - odpoczynek od wykonywanych czynności.

Konfiguracja

EyeGuard posiada rozbudowaną konfigurację. Dzięki niej możemy zmienić wygląd okna komunikatu, krój, rodzaj i kolor czcionki, obrazek jaki ma być wyświetlany w tle komunikatu, a nawet dźwięk jaki ma towarzyszyć pojawieniu się okna z komunikatem. To wszystko pozwala nam ustawić jako tło okna zdjęcie z najlepszych wakacji, które wprowadzi nas w dobry nastrój i rozładuje napięcie.

Pobierz program

EyeGuard jest programem całkowicie darmowym. Kliknij „Pobierz” aby go pobrać. Zainstaluj i korzystaj z jego możliwości.
Jeśli masz jakieś pytania, sugestie lub wątpliwości, skorzystaj z formularza kontaktowego.