Moja Pizzeria

Moja Pizzeria

poznaj kompleksowy system do obsługi lokalu wraz z zamówieniami on-line

pexels-photo-1307698

Moja Pizzeria

Stworzony przez specjalistów i restauratorów program do zarządzania lokalem wraz zamówieniami on-line

Program Moja Pizzeria łączy w sobie wszystkie niezbędne funkcje do zarządzania nowoczesną restauracją, pizzerią czy barem. Pozwala prowadzić sprzedaż w lokalu, na dowóz oraz przyjmować zamówienia on-line. Posiada unikalne rozwiązania do rozliczeń kierowców i pracowników. Moja Pizzeria pozwoli Ci efektywnie kontrolować sprzedaż, wydajność zatrudnionych pracownikóww oraz gusta swoich klientów.

Jeden produkt. Nieograniczone możliwości

Poznaj najważniejsze cechy programu

POS

Prosty w obsłudze, dedykowany program, w którym przyjmiesz zamówienia w lokalu jak i w dostawie. Modyfikuj zamówienie w zakresie dostępnego asortymentu, rabatu czy promocji.

Więcej

Dostawy i klienci

Obsługa dostaw i na wynos. Wyszukuj adresy po numerze telefonu. Udzielaj indywidualnych rabatów i sprawdź historię zamówień. Zaimportuj bazę ulic dla swojej miejscowości.

Więcej

Wiadomości SMS

Bądź w kontakcie z klientem. Wysyłaj powiadomienia o dostawie, o promocjach i życzenia świąteczna. Wysyłaj SMS z własnego telefonu lub za pomocą bramki internetowej

Więcej

Zamówienia on-line

Zintegrowany moduł zamówień on-line. Wysyłaj menu z programu na stronę www. Otrzymuj powiadomienia o nowym zamówienia i zatwierdzaj zamówienia w POS

Więcej

Pracownicy

Kieruj swoim zespołem. Kontroluj czas pracy i godziny wyjazdy dostawców. Rozliczaj pracowników godzinowo lub wedle kryteriów zadaniowych. Twórz indywidualny system wynagrodzeń

Więcej

Promocje

Twórz dowolne promocje wraz z ich terminarzem. Decyduj o rabacie procentowym lub wartości. Generuj kody rabatowe i wysyłaj je swoim klientom w SMS. Stwórz program lojalnościowy

Więcej

Wydruk zamówień

Drukuj zamówienia na drukarce kuchennej a paragony na drukarce fiskalnej. Drukuj zamówienia złożone w lokalu jak i te przychodzące z modułu on-line.

Więcej

Magazyn

Zarządzaj magazynem, drukuj dokumenty wydania i przyjęcia. Twórz receptury produktów i kontroluj koszty. Wygodnie przeprowadź inwentaryzację magazynu.

Więcej

Oszczędź swój czas

Wiemy, że Twój czas jest cenny. Użyj naszego systemu do codziennej pracy aby mieć więcej czasu dla siebie, rodziny i przyjaciół.

Więcej

Aplikacja mobilna menadżera

Umożliwia sprawdzenie co się aktualnie dzieje w lokalu poprzez podgląd na dane m.in.: bieżącej wartości sprzedaży, zamówień w oczekujących na dostawę.

Więcej

Aplikacja mobilna dla kierowców

Usprawnij pracę swoich dostawców za pomocą nowej aplikacji mobilnej

Więcej

Wydruki fiskalne

Umożliwia wydruk paragonów fiskalnych z zamówień przyjętych na kilku komputerach. W przypadku jego użycia, nie jest konieczne posiadanie wielu drukarek fiskalnych. Dodatkowo moduł pozwala na wydruk paragonów do zamówień w dostawie dopiero w momencie ustawienia ich jako gotowe.

Więcej

Testuj przez 60 dni za darmo

Wiemy, jak cenny jest Twój czas. Dostajesz od nas aż 60 dni na bezpłatne korzystanie z programu w pełnej funkcjonalności wraz z zamówieniami on-line w wersji testowej (z testowymi danymi klientów). Co więcej, za jedyne 49,99zł netto pomożemy Ci we wprowadzeniu Twojego menu (bez receptur)

Moja Pizzeria jest zintegrowana z platformą do zamówień on-line oraz modułem wysyłki SMS z powiadomieniami o zamówieniu

Zamówienia on-line

Moduł zamówień on-line w pełni zintegrowany z programem. Menu on-line, produkty i ich ceny wysyłane bezpośrednio z Menadżera. Wystarczy raz utworzyć produkt w Menadżer i jest on dostepny zarówno w POS jak i w zamówieniach on-line.

Główne zalety

Pełna integracja z POS i Menadżer Menu online oraz ceny mogą być dowolnie ustalane niezależnie od menu lokalu Obsługa tych samych promocji w lokalu jak i online Baza klientów w zamówieniach online jest Twoją własnością, a nie żadnego pośrednika

Bez pośredników

Korzystając z naszego modułu online pomijasz pośredników. baza klientów jest Twoją własnością a nie serwisu pośredniczącego. Klienci wracają bezpośrednio do Ciebie lokalu a nie szukają innego restauratora u pośrednika. Oszczędzasz przy tym pieniądze oraz zyskujesz lojalność klienta i przywiązanie do Twojej marki

Powiadomienia SMS

Zintegrowany z Moja Pizzeria moduł powiadomień SMS pozwoli Ci na bieżąco informować klientów o ich zamówieniu.

Główne zalety

Pełna integracja z POS i Menadżer Dowolna konfiguracja powiadomień o stanie zamówienia Wysyłka SMS przez uznanych operatorów SerwerSMS lub SMSAPI (wymagane posiadanie konta)

Dowolne treści powiadomień

Twoi klienci otrzymają pełną informację o stanie zamówienia. Możesz stworzyć własne szablony powiadomień lub skorzystać z istniejących w systemie. Poinformuj klienta o planowanej godzinie dostawie i pełnej wartości zamówienia. Podziękuj mu za zamówienie, wyślij unikalny kod rabatowy lub poproś o wypełnienie ankiety. Dzięki jagatiqSMS będziesz w stałym kontakcie ze swoimi klientami

Ile kosztuje Moja Pizzeria?

jagatiq_logo

Moja Pizzeria

pełna wersja ze wszystkimi modułami

100.00zł + VAT / miesiąc

Zamówienia on-line

prowizja od wartości zamówień

5.00% / miesiąc

Powiadomienia SMS

bez dodatkowych opłat*

0.00zł / miesiąc

*) ponosisz wyłącznie opłaty pobierane przez operatora SerwerSMS lub SMSAPI

Zobacz pełny cennik