Jagatiq POS – nowy program!

Szanowni Państwo!

Po dokonanej analizie i współpracy z naszymi Klientami, zdecydowaliśmy się na podjęcie kroku o stworzeniu nowego programu o nazwie Jagatiq POS. Program ten jest stworzony na bazie naszego znanego i docenianego systemu Moja Pizzeria.

W dniu dzisiejszym udostępniamy Państwu nowy program  z nadzieją, że zostanie on przez Was ciepło przyjęty .

Jagatiq POS

Dlaczego nowy program Jagatiq POS?

Powodów podjęcia takiej decyzji było kilka. Przede wszystkim stworzyliśmy nasz autorski system zamówień online, który umożliwia zarządzanie asortymentem z jednego miejsca. Ponadto rozwinęliśmy opcje związane z komunikacją z klientami lokalu za pomocą wiadomości SMS. I ostatecznie odświeżyliśmy wygląd zewnętrzny oraz udoskonaliliśmy “serce” programu.

Co dalej z programem Moja Pizzeria?

Wszystkim klientom, którzy korzystają z naszego systemu Moja Pizzeria oferujemy bezpłatne przejście na program Jagatiq POS ze wszystkimi Państwa danymi (klienci, asortyment, historia zamówień).

Po zakończeniu migracji, na komputerze obok siebie niezależnie będą działały oba programy.

W każdej chwili możliwe jest zatem dalsze korzystanie z Mojej Pizzerii.

Przypominamy jednocześnie, że od momentu wydania pierwszej wersji Jagatiq POS, program Moja Pizzeria nie będzie rozwijany.

Jakie korzyści z przejścia na Jagatiq POS?

Zapewniamy wsparcie w zakresie aktualizacji do nowych wersji programu, które będą zawierały poprawki oraz rozwój opcji programu. Ponadto w pakiecie z programem, otrzymujecie Państwo możliwość skorzystania z naszej platformy zamówień online z bardzo atrakcyjną stawką prowizyjną za jego utrzymanie.

Jaki jest koszt migracji?

Koszt przejścia z Mojej Pizzerii na Jagatiq POS wynosi zero zł! Zapewniamy bezpłatną migrację po ustaleniu przez Państwa dogodnego terminu wykonania całej operacji. Nie usuwamy żadnych danych w Państwa bazie danych, a tym samym zapewniamy kontynuację pracy na nowym programie po rozpoczęciu pracy na nim.

Używanie Jagatiq POS po migracji jest bezpłatne dla wszystkich klientów z wykupioną licencją wieczystą na program Moja Pizzeria.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!

Archiwum

Dane kontaktowe

Targowa 18 / 921, 25-520 Kielce

+48 41 343 00 30 +48 512 181 581 info@antcom.pl

W dni robocze: 9:00 - 16:00

Copyright 2019-2024 AntCom Software ©  All Rights Reserved