Witamy w trzeciej części cyklu poświęconego modułowi SMS w programie Windykator. W części drugiej omówiliśmy definiowanie i użycie szablonów wiadomości. Teraz pora na omówienie zarządzania utworzonymi wiadomościami SMS, tzn. wysyłanie na bramkę, pobieranie raportów doręczeń, wycofywanie SMSa z bramki, itd.
Prace nad dostosowaniem oprogramowania do współpracy z SMSAPI ruszą w ciągu kilkunastu dni. Informacje o postępach na bieżąco będziemy umieszczać na naszym blogu.