Program do windykacji pomoże Ci zarządzać wierzytelnościami Twoimi i Twoich klientów

Windykator jest programem stworzonym aby wspomóc i usystematyzować proces windykacji należności. Program porządkuje prowadzenie postępowania windykacyjnych na każdym jego etapie, ułatwia rozliczenia z dłużnikami i kontrolę terminowości spłat zadłużenia. Program może być wykorzystywany zarówno w samodzielnych działach księgowości do windykacji własnych należności przedsiębiorstw jak i w firmach windykacyjnych, kancelariach finansowych do windykacji należności innych podmiotów.


System do windykacji Windykator pozwoli Ci efektywniej zarządzać wierzytelnościami. Ewidencja postępowania windykacyjnego jeszcze nigdy nie była taka prosta jak teraz. Program posiada intuicyjny i przyjazny układ graficzny przez co jest prosty i szybki w obsłudze.

Program umożliwia również wysyłanie dłużnikom tekstowych wiadomości SMS o dowolnej lub ustalonej treści, a dzięki nowoczesnej platformie ePanel Twoi klienci będą mieli dostęp do swoich spraw 24h na dobę.

Dodatkowym atutem programu Windykator jest moduł EPU stworzony specjalnie na potrzeby e-Sądu. Moduł ten pozwala tworzyć pozwy EPU bezpośrednio w programie i wysyłać je do e-Sądu.

Odzyskanie należności z użyciem programu Windykator stało się szybsze i łatwiejsze.


Dzięki rozbudowanemu systemowi praw, każdy z użytkowników systemu może mieć dowolnie przyznawane i odbierane prawa do zadanych funkcji programu. Każda operacja na danej wierzytelności jest odnotowywana z zapisaniem danych osoby, która ją wykonała. Jest to swoisty log pracy użytkowników przy sprawie. Dodatkowo dla administratorów systemu dostępny jest pełny wykaz wszystkich operacji związanych z bazą danych (edycja słowników, windykatorów, spraw, itp).


Najważniejsze cechy programu


Sprawy - wszystko w jednym miejscu

Sprawy - wszystko w jednym miejscuCały proces pracy nad sprawą odbywa się w jednym oknie programu. Takie rozwiązanie sprawia, że użytkownik ma bezpośredni i natychmiastowy dostęp do wszystkich niezbędnych danych zgromadzonych w sprawie. (więcej...)

Rozliczenia wpłat

Rozliczenia wpłatProgram pozwala dowolnie rozliczać wpłaty od dłużników. (więcej...)

Ścieżki postępowania/Scenariusze

Ścieżki postępowania/Scenariusze W programie istnieje możliwość zdefiniowania ścieżki postępowania windykacyjnego, czyli scenariusza według którego sprawa ma być prowadzona. Dla każdej ze spraw możliwe jest ustawienie indywidualnych ścieżek. (więcej...)

Słowniki

Słowniki Program pozwala gromadzić szczegółowe dane dotyczące wierzycieli oraz dłużników. Ponadto posiada listę sądów, komorników, stóp procentowych, walut, itp. (więcej...)

Raporty i analizy

Raporty i analizy Analizy postępu sprawy, prowizji pracowników, daty spłat i wartość odsetek. Wszystkie dane dostępne w analizach i raportach. Raporty mogą być zapisywane do formatu PDF, co pozwala na szybkie przesłanie ich pocztą elektroniczną. (więcej...)

Zaplanowane czynności

Zaplanowane czynności Możliwość tworzenia własnego terminarza z zadaniami na konkretny dzień. Program będzie Cię zawiadamiał o spotkaniach, telefonach i innych sprawach, które zaplanowałeś. (więcej...)

Szablony pism

Szablony pism Program pozwala na tworzenie własnych wzorów pism drukowanych z poziomu programu. Automatycznie uzupełniane bieżących wartości w sprawach. (więcej...)

Platforma ePanel

Platforma ePanelDostęp do spraw 24h na dobę (więcej...)

Wysyłanie krótkich wiadomości tekstowych SMS

SMS - krótkie wiadomości tekstoweModuł wysyłki krótkich wiadomości tekstowych SMS pozwala na obsługę wysyłania wiadomości SMS do dłużników bezpośrednio z programu. (więcej...)

Poczta - ewidencja korespondencji wychodzącej

Poczta - ewidencja korespondencji wychodzącejW programie istnieje ewidencja poczty wychodzącej. Opcja ta jest powiązana z pismami, które możemy dodać do sprawy. Możliwe jest również wprowadzanie korespondencji w oddzieleniu od spraw windykacyjnych. (więcej...)

Załączniki

Załączniki Program pozwala gromadzić dokumenty w postaci dowolnych plików takich jak pliki tekstowe, pliki zdjęć, pliki wideo, itp. Pliki te przechowywane są w oddzielnej bazie danych i w razie potrzeby są dostępne dla każdego uprawnionego użytkownika programu. (więcej...)

Rozrachunki z klientami

Rozrachunki z klientami Program automatycznie tworzy rozliczenia z Twoimi klientami za dany okres czasu. Wyliczy wartość faktur prowizyjnych na podstawie spłat wierzytelności oraz kosztów windykacyjnych. (więcej...)

Import/eksport danych

Import/eksport danych Program pozwala na import danych wierzycieli, dłużników oraz wierzytelności za pomocą odpowiednio przygotowanego pliku Excel. W programie istnieje także możliwość eksportu danych do systemów zewnętrznych. (więcej...)

Publikacja faktur w dlugi.info

Publikacja faktur w dlugi.info Informacje o wierzytelnościach można umieszczać w serwisie info.dlugi bezpośrednio z programu. (więcej...)

EPU - Elektroniczne Postępowanie Upominawcze

EPU - Elektroniczne Postępowanie Upominawcze Moduł umożliwia współpracę z e-Sądem. Bezpośrednio z programu można składać pozwy w EPU bez konieczności logowania się na stronie e-Sądu. (więcej...)

Analiza danych

Analiza danych Dodatek ten umożliwia wyświetlanie zestawień stworzonych na indywidualne potrzeby klienta. Zestawienia te mogą być zapisane do pliku HTML w celu wydruku za pomocą przeglądarki internetowej oraz do pliku CSV w celu dalszej analizy w Excel. (więcej...)

Wydruk masowy

Wydruk masowy Moduł pozwala na drukowanie zbiorcze pism wprowadzonych do programu. Pozwala to m.in. na organizację pracy z wydrukami, tak, aby były drukowane wszystkie pisma na koniec dnia na jednym dedykowanym stanowisku komputerowym. (więcej...)

Edytor raportów graficznych

Edytor raportów graficznych Dodatkowy moduł do programu, który umożliwia tworzenie przez użytkownika zaawansowanych raportów i zestawień. Raporty te można eksportować do Excela, pliku tekstowego lub pliku PDF.. (więcej...)do góry

Cena

Wersja podstawowa już od 1698 zł
Aktualizacje roczne już od 398 zł


Na skróty

ePanel

Wypróbuj wersję testową

ePanel demo

Zamów demo

Chciałbyś sprawdzić działanie programu i zobaczyć czy sprawdzi się w Twojej firmie?

Zamów już dziś wersję testową Programu do windykacji.

 Zamów demo

Nasi partnerzy
Kontakt

e-mail: info@antcom.pl

Formularz kontaktowy