EyeGuard - strażnik Twoich oczu

Długotrwała praca przy komputerze niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie. Dotyczy to naszych mięśni, stawów ale i także naszych oczu. Często zdarza się, że zajęci zawodowymi obowiązkami zapominamy zrobić nawet krótką przerwę, by nasze oczy mogły odpocząć. Jeśli należysz do tej grupy osób, mamy dla ciebie doskonałe rozwiązanie.

EyeGuard - specjalny program, który zadba o Twoje oczy! Aplikacja przypomina o niezbędnych przerwach w pracy przed monitorem. Pilnuje za nas, abyśmy nie przemęczali zbytnio naszego narządu wzroku.


Jak działa?

Program EyeGuard co określony okres czasu wyświetla okno z komunikatem o konieczności odpoczynku. Informacja z przypomnieniem zrobienia sobie przerwy wyświetlana będzie tak długo, jak długo trwać ma przerwa. Dzięki temu, pozwalamy naszym oczom i naszemu ciału na krótki - ale niezbędny - odpoczynek od wykonywanych czynności.


Konfiguracja

EyeGuard posiada rozbudowaną konfigurację. Dzięki niej możemy zmienić wygląd okna komunikatu, krój, rodzaj i kolor czcionki, obrazek jaki ma być wyświetlany w tle komunikatu, a nawet dźwięk jaki ma towarzyszyć pojawieniu się okna z komunikatem. To wszystko pozwala nam ustawić jako tło okna zdjęcie z najlepszych wakacji, które wprowadzi nas w dobry nastrój i rozładuje napięcie.


Jak pobrać?

EyeGuard jest programem całkowicie darmowym. Kliknij „Pobierz” aby go pobrać. Zainstaluj i korzystaj z jego możliwości.

Jeśli masz jakieś pytania, sugestie lub wątpliwości, skorzystaj z formularza kontaktowego.

Pobierz

Pobierz za darmo i zacznij używać już dziś programu EyeGuard.

Liczba pobrań: 1944

Kontakt

e-mail: info@antcom.pl

Formularz kontaktowy