Program dla gastronomii

System do obsługi pizzerii jest innowacyjnym programem stworzonym by wspomóc zarządzanie nowoczesną pizzerią. Dzięki zastosowaniu uniwersalnych rozwiązań program może być wykorzystywany zarówno w typowym lokalu jak również w pizzerii nastawionej wyłącznie na realizację zamówień w dostawie. System może być wykorzystany również do zarządzania siecią lokali.
Prowadzenie własnej pizzerii od dziś stało się proste i przyjemne.

Zamów 30 dniową bezpłatną wersję!

System do obsługi pizzerii pozwoli Ci efektywnie kontrolować sprzedaż, wydajność zatrudnionych pracowników oraz gusta swoich klientów. Będziesz mógł tworzyć dowolne receptury produktów, wprowadzać promocje i sprawdzać ich popularność wśród klientów. Dzięki intuicyjnemu i przyjaznemu interfejsowi praca w programie nie będzie dla Ciebie udręką. Korzystając z centralnego modułu zarządzania siecią lokali w szybki sposób uaktualnisz wszystkie dane o produktach w każdym z lokali.

Sprawdź dostępne warianty licencji Systemu do obsługi pizzerii i dopasuj program do swoich potrzeb

Dowiedz się więcej o Systemie do obsługi pizzerii

Najważniejsze atuty systemu

service Name

Prostota i funkcjonalnośćZarządzanie lokalem nigdy nie było tak proste jak teraz! Twórz receptury, przyjmuj towary, wprowadzaj zamówienia i ciesz się wzrostem sprzedaży. Analizuj popularność produktów i wydajność pracowników. Wszystko co najważniejsze jest pod Twoją kontrolą.

futuron

UniwersalnośćProgram może być wykorzystywany zarówno w pizzerii nastawionej wyłącznie na sprzedaż "na dowóz", jak również w dużym lokalu, w którym będzie kilka stanowisk kasowych, drukarki kuchenne i stanowiska dla dostawców.

futuron

Zarządzanie sieciąDzięki dodatkowemu modułowi, system może zarządzać bazą towarową sieci lokali. Ponadto można eksportować dane o sprzedaży z lokali i analizować je w programie centralnym.

service Name

ArchitekturaNasz system zaprojektowny został w oparciu o architekturę klient-serwer. Możliwa jest prac a w sieci ze jednym serwerem do którego łączą się wszyscy pracownicy za pomocą programu na swych komputerach.

service Name

NiezawodnośćSystem do obsługi pizzerii został zaprojektowany dla systemów rodziny Windows firmy Microsfot. Aby w pełni wykorzystać możliwości tych systemów program współpracuje z serwerem bazodanowym SQL Server tej samej firmy. Zapewnia to bezproblemową i efektywną współpracę obu środowisk.

service Name

Stały rozwójNasze oprogramowanie jest stale rozwijane. Wciąż dodajemy nowe funkcjonalności i udoskonalamy interfejs i szybkość działania. Jeśli brakuje Ci jakiejś ważnej dla Ciebie opcji, nie bój się o nią poprosić - z radością ją dodamy byś był w pełni zadowolony z programu.

Cena

Wersja Standard już od 1498 zł
Wersja Mały lokal już od 498 zł


Aktualności

Zamów demo

Chciałbyś sprawdzić działanie programu i zobaczyć czy sprawdzi się w Twoim lokalu?

Zamów już dziś wersję testową Systemu do obsługi pizzerii.

 Zamów demo

Nasi partnerzy
Kontakt

e-mail: info@antcom.pl

Formularz kontaktowy