Moja Pizzeria i obsługa SMS

Miło jest nam poinformować, że w dniu dzisiejszym udostępniliśmy Państwu nową wersję programu Moja Pizzeria, która zawiera obsługę SMS. Jest to moduł bezpłatny.

System Moja Pizzeria umożliwia masową wysyłkę wiadomości SMS z dowolnymi informacjami do klientów na podstawie zgromadzonych adresów. Program współpracuje z dwoma operatorami bramek:

serwersms.pl

serwersms.pl

SMSAPI

SMSAPI

Dzięki temu istnieje możliwość wyboru przez Państwa dowolnego operatora. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obu operatorów poprzez kliknięcie na ich loga.

Obsługa SMS

Dzięki obsłudze wiadomości SMS, możecie Państwo wysyłać z programu Moja Pizzeria informacje do swoich klientów na przykład o atrakcyjnych promocjach. Specjalnie w tym celu program udostępnia nowe opcje, do których zaliczamy:

  • szablony SMS, czyli tworzenie własnych wzorów smsów, które będę wykorzystane przy wysyłaniu wiadomości
  • promocje na kod – możliwość wygenerowania dowolnej ilości unikalnych kodów promocyjnych, które klienci mogą wykorzystać
  • kampanie SMS, czyli kompletny zbiór szablonu, promocji i adresów do których wysyłamy wiadomości

Kampanie SMS

Opcja Kampanie SMS pozwala na dowolne definiowanie szablonu SMS, promocji z kodami promocyjnymi oraz planowanej daty wysyłki wiadomości do wybranych klientów. Dzięki rozbudowanemu filtrowi adresów, program Moja Pizzeria umożliwia dokładne wybranie grupy docelowej klientów. Dodatkowo poprzez użycie zmiennych w szablonach wiadomości, każdy wysłany sms będzie spersonalizowany pod kątem danego klienta. Po wysłaniu wiadomości możemy w każdej chwili sprawdzić ich status poprzez pobranie raportu doręczenia z bramki wybranego operatora.

Wysyłaj SMS i zarabiaj!

Każda kampania SMS w programie Moja Pizzeria umożliwia ustawienie grupy odbiorców promocji lub informacji wg ściśle ustalonych warunków. Dzięki temu zwiększamy skuteczność wysyłanej oferty. Dodatkowo dzięki zapisanym informacjom o wykorzystanych kodach promocyjnych, w dowolnej chwili można zweryfikować czy dana oferta promocyjna zyskała duże zainteresowanie wśród odbiorców smsów.

Mamy nadzieję, że nowe opcje pozwolą Państwu zwiększyć skuteczność reklamy, a tym samym ilość klientów.

Moduł SMS

Opcje związane z obsługą SMS dostępne są w osobnym module, który jest całkowicie bezpłatny. Zapraszamy!

Powiązane

Pinterest
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIn
  • Wykop
  • Print

Dodaj komentarz


Archiwum

Email
Print