Dołącz do firm korzystających z www.dlugi.info – oferta specjalna

7 grudnia 2012

Portal www.dlugi.info wprowadził specjalną ofertę dla nowych firm windykacyjnych, które zarejestrują się w portalu i zaczną aktywnie z niego korzystać. Oferta ważna jest tylko do końca roku!

Firmy windykacyjne, które zarejestrują się do końca roku na portalu www.dlugi.info i aktywnie zaczną korzystać z giełdy otrzymają zwolnienie z opłat za usunięcie faktur z kategorii przeterminowanych powyżej 2 lat, dla wszystkich wierzytelności wystawionych do 31.12. 2012 r.

Oferta ważna jest wyłącznie dla firm windykacyjnych, które nie korzystały wcześniej z portalu www.dlugi.info

Program Windykator firmy AntCom jest w pełni zintegrowany z portalem dlugi.info i umożliwia bezpośrednie umieszczanie wierzytelności z poziomu programu. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.

 
Informacje o portalu (autor Piotr Wajszczak, www.dlugi.info)

Właścicielem portalu jest firma Factory Network S.A. z Poznania. Serwis działa w oparciu o ustawę o BIG oraz ustawy o ochronie danych osobowych. Wykorzystanie Internetu przez pomysłodawców serwisu do wystawienia na sprzedaż wierzytelności jest prawnie dozwolonym zdarzeniem gospodarczym.

Dane wystawianych wierzytelności są upubliczniane w:

  • programach finansowo-księgowych
  • portalach współpracujących
  • na piętnastu giełdach partnerskich
  • przeglądarkach internetowych

Wystawienie wierzytelności jest jedynie zaproszeniem do transakcji bez konieczności jej dokonania i jest całkowicie bezpłatne. Na szczególną uwagę zasługuje system powiadomienia SMSem dłużnika o wystawieniu jego wierzytelności na sprzedaż w Internecie. Ten mechanizm działający automatycznie, za przysłowiowe grosze, jest bardzo skutecznym narzędziem do kontaktowania się z dłużnikiem. Dodatkowo można zawiadomić dłużnika listem lub pocztą elektroniczną.

Partnerem strategicznym serwisu jest BIG InfoMonitor oraz Polski Związek Windykacji, co potwierdza jego legalność oraz potencjał. Po ponad półtorarocznej działalności serwis zyskał uznanie u ponad 1000 partnerów oraz ponad połowy firm windykacyjnych z pośród członków Polskiego Związku Windykacji.

Prezentacja serwisu:
Prezentacja w programie PowerPoint

Artykuły na temat www.dlugi.info:
Gazeta Wyborcza
Gazeta Pomorska
Puls Biznesu

Referencje od firm windykacyjnych:
Galex Sp. z o.o. Gdynia
Simplex Sp. z o.o., Słupsk

Pinterest
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIn
  • Wykop
  • Print

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.

Email
Print